Ačkoliv obě auta byla odhozena daleko z komunikace, obešla se havárie bez výraznějších zdravotních problémů. Policisté po dechovým zkouškách vyloučili u obou účastníků požití alkoholu.

Myslivci zahájí nový kurz

Rokycansko – V úterý 23. února (a s dodržením všech aktuálních opatření) startuje seriál školení pro uchazeče o první lovecký lístek. Adepty ´odbaví´ jednatelka Světlana Vlnová, na jejímž telefonu 723 658 012 se mohou ještě do 24. 2. hlásit váhající zájemci!

Nemocnice vítá dárce krve

Rokycany – V komplexu nad okresním městem nadále přijímají dárce všech krevních skupin. Výjimkou jsou zdravotní komplikace (zejména ve vztahu k covidu-19), ale jinak personál odbaví ty zkušenější i nováčky. Vždy v pondělí a ve čtvrtek mezi 6. a 9. hodinou. Bližší informace lze získat na webových stránkách nemocnice.

Zamrzlý vodní hamr na okraji obce Dobřív.
PODÍVEJTE SE: Mráz a voda vytvořily v dobřívském hamru fascinující obraz

Sluchově postižení mají dál smůlu

Rokycansko – Poradní den pro sluchově postižené, plánovaný na úterý 23. února do Zeleného domu v centru Rokycan, je zrušený. Důvodem jsou přetrvávající nařízení o počtu shromážděných osob. Pokud to situace dovolí, uskuteční se akce včetně servisu techniky 23. března (rovněž úterý).

Na Statku zprovozňují výdejové okénko pro obědy a večeře

Mirošov – Od pondělí 22. února bude otevřené výdejové okénko hotelu a restaurace Na Statku při vjezdu do města. Obědy i večeře si lze vyzvednout každý den od 10:30 do 18 hodin. Menu na celý týden najdou gurmáni na webu či facebooku tohoto zařízení (včetně telefonních čísel). Kdo si vybere víno, může počítat se slevou.