FOTBAL - V sobotu 2. března se na rokycanském Jižním předměstí utkají dorostenci Volduch a Štěnovic (10.00). V Husových sadech se ve 13 hodin na umělce představí muži Strašic proti Čechii Příkosice. Od 15 hodin se na přírodní trávě střetnou divizní chlapi FC Rokycany s Horní Břízou. Zajímavá bude v areálu FC také neděle 3. března. Dopoledne si umělý povrch vyzkoušejí dorostenci Strašic, po nich starší žáci FC a v 15 hodin vyrukují muži Rokycan B na Slovan Plzeň. Po nich ještě kopou žáci do 15 let se Spáleným Poříčím.

BASKETBAL - Porce zápasů je přichystána na palubovce haly v Jiráskově ulici. V sobotu od 9 hodin turnaj minižáků U12 za účasti Rokycan, Klatov a Přeštic. Od 16 hodin kadeti SKB do 17 let válčí s Benešovem a od 18.30 absolvují druholigoví muži důležité utkání s Pelhřimovem.

V neděli od 9 hodin opět kadeti, tentokrát s Kladnem. V 11.30 druhá liga mužů proti Jihlavě a ve 14 hodin starší žákyně SKB hostí DBaK.

HOKEJ - Blížící se závěr sezony symbolizují jen dva sobotní zápasy: od 11 dorost HC se Strakonicemi a v 17 odveta čtvrtfinále play-off krajské ligy HK Rokycany - Apollo Kaznějov. Neděle od 17 hodin patří rekreačním bruslařům.

KUŽELKY - V sousedství basketbalové haly nevychladnou v sobotu čtyři kuželkářské dráhy. Už v 9 hodin Rokycany C přivítají Havlovice, ve 13 hodin následuje interliga mužů SKK A versus Valašské Meziříčí a od 17 hodin Rokycany B v roli lídra II. ligy bojují s Jičínem.

FLORBAL - V házenkářské hale patří sobota mladším žákům. Pořádající FBC Rokycany se prezentuje čtyřikrát (od 9, 10.30, 12 a 13.30 hodin).

HÁZENÁ - V neděli 3. března usilují muži Házené Rokycany o body do tabulky Plzeňské ligy doma proti Slavii VŠ. Začátek je v 18 hodin.