Filípek prodělal začátkem listopadu mozkovou mrtvici, doprovázenou ztrátou řeči a omezenou hybností pravé části těla. Mamince (s kořeny v Rokycanech) pomohli mimo jiné úředníci ze společnosti Borgers a ohlas má i sbírka na www.donio.cz. Vytoužených 30 tisíc na ergoterapeutické pomůcky pro chlapečka už je nashromážděno, ovšem akce dál pokračuje. Připojíte se k dosavadním bezmála osmdesáti dárcům?

ROKYCANY - Ve znamení Tří králů se odehrával šestý lednový den. V Rokycanech se po dvouleté odmlce znovu objevily družiny, shromažďující prostředky pro projekty Oblastní charity. Zareagoval i majitel stánku Rokáč v ulici Pod Ohradou. Tříčlenné skupinky s královskou korunou na hlavě mohly počítat s levnějším smaženým camembertem.

ROKYCANY - Užitečná novinka funguje od začátku letošního roku v Informačním centru Rokycan (nádvoří městského úřadu). Lze tu realizovat bezhotovostní platby prostřednictvím platebního terminálu. Nejen na akce v katastru našeho okresu, ale také s důrazem na krajskou metropoli (divadla, koncerty, atd.).

Fotbalisté TJ Sokol pozvali rodinné příslušníky i přátele.
Radničtí šlapali do okolí města