Rodák z Nezvěstic, který nedá na tuto obec dopustit, se nejpopulárnější míčové hře věnoval v sousední Žákavě. Po skončení aktivní kariéry přesedlal a s píšťalkou to dotáhl až mezi regionální elitu. Následoval poslední přestup, a to mezi odborníky, kteří hodnotí výkon sudích, sledují chod pořadatelské služby, vystupování družstev a činnost delegáta obnáší i řadu dalších povinností.

Kulatiny oslavil Vladimír v rodinném kruhu a také s přáteli. A třeba v Rokycanech se sešla na zahrádce minipivovaru U Stočesů vskutku vybraná společnost. Posuďte sami: exligový delegát a dnes muž z listiny soutěží ČFL i divize Miroslav Svoboda, bývalý kustod Sparty i reprezentace Jaroslav John, člen výkonného výboru FAČR Martin Drobný a za FC Rokycany trojice Pavel Černý, Miroslav Jedlička a Pavel Grímm. Zástupci klubu z Husových sadů využili příležitosti a spřádali plány pro nadcházející jubileum oddílu.

Ovšem největší pozornost byla věnována oslavenci. Prozradíme na něho, že jeden z významných dárků mu dala milovaná Sparta ziskem 37. titulu. Oblíbil si i házenou, miluje kriminální seriály a při dodržování pitného režimu dává přednost ďábelskému produktu z Prádla u Nepomuka.