Potěšil zářil v Dobřívě

DOBŘÍV -Festival turnajů ve voleném mariáši pokračoval v sobotu 15. prosince odpoledne v Dobřívě. Do Hamrovky se sjelo 53 mužů.

18.12.2007

Přes padesát mariášníků zamířilo v sobotu do dobřívské Hamrovky. Václav Beran (vlevo) z Holoubkova tu obsadil desátou příčku. Foto: DENÍK/Václav Havránek

„Dámy daly tentokrát přednost pečení,“ smál se organizátor Jiří Hrdlička. Zapojil se do hry a obsadil deváté místo. Jižní cíp okresu svědčil ale spíše přespolním.

Vyhrál Karel Potěšil (Dýšina) před Jaroslavem Hudcem (Mirošov) a třetí skončil Petr Zeman z Číčova. Pořadí na dalších místech: 4. Jiří Lis (Blatná), 5. Felix Mužík (Rokycany), 6. Jiří Vrátný (Hrádek), 7. Václav Kučera, 8. Václav Vurm, 9. Jiří Hrdlička a 10. Václav Beran.

Pokračuje se v lednu opět jižní směrem. Na mariášníky se těší ve Skořicích.

18.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Dominik Kubalík

Škodovka prohrála, přesto je první

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Příkosice – V neděli krátce před jedenáctou hodinou dopolední zasahovali hasiči a policisté v Příkosicích. Uhynuly zde ryby.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!