První mistrovský zápas v novém roce dovedlo HC Stříbro 06 do vítězného konce v konfrontaci s Příkosicemi. Čechie zvládla lépe úvodní měření sil, ovšem v odvetě neuspěla poměrem 4:7.

Utkání začalo ve velmi svižném tempu a Příkosičtí měli několik slibných šancí ke skórování. V první třetině to však byli hokejisté ´nulašestky´, kteří šli do vedení brankami Průši a Velicha.

Začátkem druhé třetiny se podařilo Příkosickým vstřelit dvě slepené branky a vyrovnat na 2:2. Poté ale nečekaně vypadli z tempa a ještě do klasonu inkasovali další čtyři góly.

Před poslední třetinou svítilo na ukazateli skóre 6:2 pro Stříbro. Když hned v úvodu poslední části hry upravili Jiří Turek na 7:2, zdálo se, že hostující tým utrpí hořkou porážku. Přikosice ale bojovaly a odvrátily hrozící debakl. V závěru utkání alespoň zkorigovaly na přijatelný výsledek.
HC Stříbro 06 – Čechie Příkosice 7:4.

Třetiny: 1:0, 5:2, 1:2. Branky: Průša 2, Velich 2, Křelovec, Sasz, J. Turek – J.Vaník, Zikmund, Anýž, M.Vaník. Vyloučení: 3:4. Diváci: 15.
Rušno bylo také včera na zimním stadionu v Rokycanech. K dopolednímu střetnutí s Příkosicemi dorazila bezdružická Jiskra. Navíc zde bylo odpoledne HC Stříbro 06 hostem mužstva TJ Město Zbiroh.