Dnes naše hokejisty čeká duel s Francií. Začátek je poprvé o něco dříve, a to v 16.15. Provozovatelé restaurací mají v tento den jasno.

„Ještě jsou nějaká volná místa. Zájem o sledování zápasů je opravdu značný," svěřila se provozovatelka restaurace Na FC Milena Málová. Také ve vinárně André na malém náměstí to vypadá na hokejové odpoledne. „Přinášíme všechny zápasy českého nároďáku. Za každý český gól dostanou návštěvníci panáka zdarma. Navíc při rezervaci míst je možné objednat si k zápasu tatarák s topinkami," svěřili se provozovatelé. Také Zbirožsko není o hokejové přenosy ochuzené „Sportovní utkání mohou zájemci sledovat na velkoplošném plátně v naší Galerii," vzkazují organizátoři.

Jsou ale stále lidé, kteří si vybírají teplo a klid domova, před zaplněnými restauracemi. „Koukat budu v pohodlí domova a myslím si, že bez problému postoupíme. Ty nejtěžší týmy ve skupině už máme za sebou a teď už to bude snazší. Zbývající čtyři zápasy bychom měli bez problémů zvládnout a postoupit," svěřil se Martin Janouch z Rokycan. „Jsem bohužel zrovna v práci, ale raději bych utkání sledoval s přáteli," konstatoval Roman Příbek.