HRÁDEK - Večer plný outdoor fotografií a filmů je přichystaný na úterní podvečer v centru Hrádku. Od 18 hodin začíná v Domě kultury atraktivní povídání o treku v Himalájích. Do Nepálu se vypravili Jiří Holub a Jan Červenka.

HRÁDEK - Rovněž další úterní pozvánka se týká Hrádku. Zábavná historie filmu je od 10 hodin ve velké klubovně Domu kultury součástí Univerzity třetího věku. Dorazit mohou všichni dříve narození obyvatelé města i okolních obcí a dozvědí se o období vzniku kinematografie. Představeny budou první hvězdy filmového plátna, okolnosti příchodu zvukového filmu i tajemství továrny na sny, která je větší než Hollywood.

ROKYCANY - Fotbalový pátek v Husových sadech zahájí žáci FC do 13 a 12 let. Jejich soupeř dorazí z Klatov. Od 16.30 následuje důležitý divizní souboj mužů FC rokycany - Slavoj Český Krumlov.

Velikonoce v rokycanském muzeu
Rokycanské muzeum obsadily stovky návštěvníků, Velikonoce lákaly

SVOJKOVICE - V pátek 7. dubna ve 21 hodin začne koncertu skupiny Kabát revival West ve svojkovickém motorestu. Sál bude zpřístupněn už o šedesát minut dříve.

ROKYCANY - Velkopáteční cesta za pokladem je přichystaná na 7. dubna odpoledne. Se startem mezi 13. a 14. hodinou od železničního mostu v Borku. Na zhruba šestikilometrové trase, vhodné i pro kočárky, nebudou chybět  soutěže (včetně lomu) a možnost opečení vlastních uzenin. Pořadateli akce jsou pracovníci DDM a TJ sokol Borek.