DOBŘÍV – národní házenkáři Sokola pořádají v sobotu 12. srpna už 17. ročník memoriálu Petra Laibla. Zúčastní se ho od 13 hodin týmy Ejpovic, Žatce, Dobříva a Ferry Team.

BŘASY – Vavřinecká pouť nabídne v sobotu 12. srpna pestrý program v areálu stupenské Sokolky. Od 14.30 si to rozdají národní házenkáři, v 16 hodin obstará kapela Mary Lou koncert ve stylu country a v 19 hodin je přichystaná Popletená pohádka. Od 20 hodin se o hudební doprovod stará Robert Jíša Band. O kousek dál u nádraží nechybějí pouťové atrakce.

VRANOVICE – Sokol Vranovice zve v sobotu 12. srpna od 14 hodin k jezeru ve Vranovicích, kde se koná už tradiční akce Vranovická kláda. Přejezd přes vodní plochu čeká nejen statečné závodníky, ale také jejich fanoušky. K dispozici bude převlékací stan a oceněné budou zvláštní outfity nebo scénky. Občerstvení je zajištěno, láká možnost projížďky na šlapadle, atd.

KAMENNÝ ÚJEZD – Kameňácký utopenec v režii hasičů a dalších dobrovolníků je soutěží na vodní ploše nádrže v Kamenném Újezdu. V sobotu 12. srpna se začíná úderem 13. hodiny v několika disciplínách. Od 21 hodin na stejném místě koncertuje kapela Sifon.