RADNICE - Na lechtivé téma pokračuje v sobotu 20. listopadu od devatenácti hodin v Domě U Růže 48. ročník Radnické divadelní přehlídky. Na pořadu je Vražda sexem, ale podle informací jde o komedii v podání členů souboru Karla Čapka z Děčína. Vstupenky lze ještě pořídit v infocentru.

RAKOVÁ - Svatomartinské slavnosti chystají v sobotu 20. listopadu odpoledne nadšenci v Rakové. Dějištěm I. ročníku akce bude od 14.30 do 22 hodin víceúčelový sportovní areál na okraji obce. Se sympatickým vstupným, v jehož ceně je sklenička a stylová kapsička, aby nemrzly ruce. Na stolech bude navíc přichystané menší pohoštění. V rámci venkovního posezení budou připravené terasové ohřívače, oheň a kiosek. Přesto je doporučené teplé oblečení!

DOBŘÍV - Obecní úřad Dobřív ve spolupráci s tamní TJ Sokol chystají na sobotu 20. listopadu promítání kina Na kolečkách. Dějištěm je sokolovna, kde se začíná v 16,30 hodin pohádkou Ainbo, hrdinka pralesa. Od 19 hodin následuje snímek Karel o životě zpěváka Karla Gotta. Kino bude otevřeno vždy hodinu před začátkem představení, která podléhají aktuálním epidemiologickým opatřením.