OSEK - Zastupitelé obce v sousedství Rokycan budou jednat ve čtvrtek 21. září od 19 hodin v obřadní síni úřadu. Mimo jiné o koupi pozemku a aktuálních rozpočtových krocích.

KORNATICE - Představitelé obce na jihu okresu absolvovali veřejné zasedání už ve středu večer. Ve scénáři nechybělo ani zde rozpočtové opatření, stav chodníku do 'Uher', nabídky firem na přístavbu skladových prostor nebo vyhláška o místním poplatku z pobytu.

HRÁDEK - Vedení hrádecké organizace OS KOVO zve své členy i další obyvatele města na schůzi, která se koná ve čtvrtek 21. září od 14 hodin v Domě kultury. Její součástí bude přednáška lékaře a lze se tu hlásit na zájezd do pražského divadla. V neděli 8. října půjde o muzikál Láska nebeská.

ROKYCANSKO - Sportovní a tělovýchovná organizace Rokycanska připravuje na sobotu 23. září druhý ročník soutěže Atlet roku. Soutěž se uskuteční v areálu bazénu (workoutové hřiště) se zápisem účastníků do 9.45 hodin. Discipliny prověří sportovce v obratnosti, rychlosti, síle i vytrvalosti.

Rozhledna Kotel na Rokycansku.
Zahrádkáři z Rokycan vystavují v Zeleném domě, Sokolové vyrazí na rozhlednu

KLABAVA - Nadšenci z DTJ Klabava chystají v neděli 24. září výšlap do brdských kopců. Můžete se připojit a sraz je v 9 hodin u úřadu ve Strašicích (vhodné autobusové spojení v 8.40 z Rokycan). Výstup na kopce Lipovsko, Vrchy, Třítrubeckou vyhlídku nebo Skládanou skálu měří ke dvaceti kilometrům, ale trasu si lze zkrátit. A chybět nebude zastávka v Domě přírody Brd.