HRÁDEK - Dnešní produkce rokycanských folklorních souborů v hrádeckém Domě kultury bude mít dobročinný podtext. Výtěžek z koncertu Koleda, koleda bude věnován rodině čtyřletého Nicoláska Beneše. Velkého sympaťáka a bojovníka, který se statečně pere se zákeřnou nemocí. Návštěvníci přispívají vstupným a další dary rodině lze věnovat do přenosných kasiček během večera.

ROKYCANY - Umělohmotný vánoční stromek před vchodem do jedné z rokycanských prodejen upoutal začátkem týdne pozornost šestatřicetiletého muže. Symbol nadcházejících svátků v hodnotě sedm set korun si přivlastnil, i když má za sebou krádeže, kvůli nimž strávil za mřížemi dva roky. Trest si odseděl v březnu 2020 a zároveň musel vzít na vědomí, že má na tři roky zakázaný pobyt na území Plzně. Teď čelí dalšímu problému…

TĚŠKOV - Představitelé Těškova pořádají dnes zájezd do Karlovarského kraje. Dopoledne je na pořadu prohlídka lázeňské metropole a následuje exkurze ve světoznámé karlovarské Becherovce. Přesun do Lokte obsahuje především návštěvu adventních trhů a večerní návrat.

ROKYCANY - Dnes dopoledne (konkrétně mezi 9. a 11. hodinou) měl být krytý bazén na okraji Rokycan pro veřejnost uzavřený. Mistrovství České republiky ve fotografování pod vodou je však kvůli onemocnění většiny účastníků odložené, takže návštěvníci mohou dorazit hned po deváté hodině a provoz (včetně toboganu, vířivky a páry) končí klasicky ve 21 hodin. Což platí ostatně také o nedělním provozu.