ROKYCANY - Martin Kozák je dalším umělcem, který se prezentuje svými díly v knihovně na rokycanském Masarykově náměstí. Od 1. února do konce března představí své obrazy pod souhrnným názvem Koníček. Výstava je součástí projektu Regionální autoři Rokycanska.

DOBŘÍV - Stará hospoda v Dobřívě je v pátek 2. února od 18 hodin dějištěm zpívané se skupinou Brdgrass.

ZBIROH - Dětská a jedním dechem dodejme, že trochu strašidelná prohlídka zámku Zbiroh se uskuteční v pátek 2. února od 18 hodin. Rezervace je nutná na: info@zbiroh.com nebo 602 527 632. Pokračuje se pravidelně každý únorový pátek po setmění (9., 16. a 23. února).

Večerní prohlídky zámku Zbiroh. I děti se zapojí
Zámek po soumraku. Večerní prohlídky Zbirohu jsou tajemné i zábavné

ROKYCANSKO - Po profesionálně zvládnuté Pytlácké noci v Bušovicích (průběh dál rezonuje nejen mezi myslivci) přicházejí ochránci přírody z rokycanské Komenského ulice s další atraktivní nabídkou. V sobotu 3. února se vydají kolem Berounky kvůli pozorování zimujících opeřenců. Sraz je v 8.45 před rokycanským nádražím nebo v 9.15 ve stanici Plzeň - Doubravka. Stačí vhodná obuv i oblečení, něco na opečení a vítaný je dalekohled.

VOLDUCHY - Vodácký bál s přívlastkem maškarní bude v sobotu 3. února od 20 hodin přehlídkou nápaditých převleků. Ve voldušském kulturním domě návštěvníky doprovodí skupina Forte.

Vodácký bál ve Volduchách, pozvánka.Vodácký bál ve Volduchách, pozvánka.Zdroj: Obec Volduchy