HRÁDEK - Svátek dýní chystají na pátek 20. října členové pionýrské organizace v součinnosti se včelaři a zahrádkáři. U Domu dětí ve starém Hrádku startují úderem 16. hodiny se soutěžemi, nabídkou dušičkového sortimentu i prohlídkou moštárny.

ZBIROH - Na louce u garáží autobusů se v sobotu 21. října od 14 hodin koná drakiáda. S odměnou pro každého účastníka, zajištěným občerstvením a objednaný je prý i příznivý vítr.

Zdroj: Filip Nekola

PŘÍKOSICE - Rovněž v obci na jihu létají v sobotu odpoledne draci z papíru i jiných materiálů. Na louce pod skalami se začíná ve 14 hodin s nabídkou teplých nápojů (maminky a babičky prý mohou přinést něco na zub a malí účastníci si vyzkoušejí i házedla a větroně mladých modelářů.

MLEČICE - Šestý ročník Dachl Cupu, což jsou trerénní závody strojů Jawa Pionýr, se uskuteční v sobotu 21. října. Se zápisem jezdců od 12 hodin a ostrým startem ve 14.00. Kategorie jsou dvě: Stodolák a Speciál, přičemž o organizaci akce se starají hasiči a vedení obce.

Na posvícení zvou o víkendu v Hůrkách
V Rokycanech tančí senioři. A pod Líšnou bude mše za myslivce a lesníky

KORNATICE - Nevšední ples připravují na sobotu 21. října nadšenci ze spolku Sdružení pro Kornatice. Od 20 hodin zvou spoluobčany i přespolní návštěvníky na bál, při němž je doporučený příchod v nočních úborech.