Zloděj se zásobil v Holoubkově, způsobil škodu za 60 tisíc korun

Holoubkov – Ve středu mezi třetí a šestou hodinou ranní úřadoval v obci zloděj. Poškodil sklo vozu značky Audi a uvnitř si přivlastnil pánskou peněženku s osobními doklady, platební kartou a hotovostí. Škoda na poškození auta byla vyčíslena na částku přesahující čtyřicet tisíc korun, újma na odcizených věcech se vyšplhala na téměř dvacet tisíc korun. Policisté ohledali místo činu a po pachateli a odcizených věcech pátrají.

Mladík ze Zbirožska byl odhalen včera ráno v centru Volduch

Volduchy – Policisté z okresního města zastavili ve čtvrtek ráno ve Volduchách řidiče ve voze zn. Renalut. Zjistili přitom, že dvaadvacetiletý mladík ze Zbirožská přišel verdiktem rokycanských úředníků o oprávnění letos v dubnu, a to na devět měsíců. Aby toho neměl málo, odhalila prověrka na omamné a psychotropní látky požití amfetaminu. S ohledem na pozitivní test se svérázný motorista podrobil lékařskému vyšetření.

Lump řádil v Javorové ulici

Rokycany – Policisty obvodního oddělení zaměstnává případ z Javorové ulice. Zatím unikající zloděj tu mezi 8. a 14. květnem násilím vnikl do zaparkovaného auta. Rozbil okno a přivlastnil si autorádio, startovací kabelky i baterii. Škoda byla vyčíslena na více než pět tisíc korun.

Členové Spartan Race Group se postarali o obnovu studánky
Pramen krásy opět září novotou, studánku na Kotli opravili nadšenci