Ve čtvrtek se utkala děvčata, pátek byl vyhrazený klání pánů. Vánoční turnaj je vyhrazený družstvům, na rozdíl od jarního, kdy soutěží jednotlivci. Oba však mají jedno společné - kuželnu hráči obsazují díky sponzorskému daru Lion´s clubu Rokycany.
V rámci dívčího zápolení se střetlo devět šestičlenných týmů, a to z Liblína, Svojšic, Mačkova, Mnichova, Rudného, Zbůchu, Stoda a Zvíkovec postavil družstva dvě. Třem dalším domovům zhatila účast zvýšená nemocnost.

Hrálo se na pětadvacet hodů a nakonec zvítězil tým Zvíkovce 1, se 672 nakoulenými body, před Mačkovem (566 b) a Zvíkovcem 2 (492 b). Přestože šlo o soutěž družstev, vyhlášeny byly i nejlepší hráčky, ovšem až po dvojitém rozstřelu. V prvém se díky 113 naházeným bodům utkaly Alenka Rumlová a Bohunka Nováková, zvítězila prvá z nich. Třetí nejlepší hráčkou byla za 109 dosažených bodů vyhlášená Zuzka Žabová poté, co ve druhém z rozstřelů porazila Martu Šebestovou.

"Všechny jste byly dobré, jen ty nejlepší měly trochu víc štěstí. Tak to už ve sportu je,” chválil hráčky v rámci oceňování Lubomír Spěváček. Poté poblahopřál nejlepším a předal i poháry, které spolu
s Jitkou Judlovou za Lion´s club donesli.

Bez diplomů a už nezbytné medaile v podobě keramické kuželky neodešel nikdo ze soutěžících, na každý z týmů čekal i krásný dort. Všem navíc poděkovala ředitelka Zvíkovecké kytičky a zároveň i závodu Jana Česká. Na její pozvání k účasti v příštím ročníku a dotazu, zda přítomní opět přijedou, bylo odpovědí hromové ANO. „Setkání je moc pěkné, líbilo se mi tu,” hodnotila Ludmila Sommerová ze Svojšína. „Trénujeme u nás dost, ale ještě přidáme,” slibovala.

O správnosti skóre nebylo pochyb, dohlíželi na něj rozhodčí Vladislav Charouz, Eduard Uzlík a Jan Ungr.
V pátek patřila kuželna klukům. Na drahách zápolilo osm týmů, a to z Liblína, Mirošova, Svojšic, Zavidova, Zbůchu, Smečna a dvojí zastoupení měl Stod. Leontýn a Lochovice přijet nemohly.

Nejlépe si vedli Mirošovští, kterým se na kontě ocitlo 561 bodů. Druhé se umístilo družstvo Stoda 1 s 538 body a třetí v pořadí Stod 2 jich uhrál 531. Ze všech nejlépe si pak vedl Petr Malý ze Zavidova (122 b), druhý post po rozstřelu obhájil Luboš Bedřich (113 b)
z družstva Stod 1, pomyslný bronz připadl Miroslavu Andělovi z Liblína. Ocenění proběhlo podobně jako první den, jen s rozdílem, že poháry věnoval Michal Bejček. Jejich předání se také ujal a sponzoroval i pohoštění všech účastníků.