Naši mladíci měli sice v uplynulých dvou kolech výhodu domácího prostředí, ale odcházeli se skloněnými hlavami.

FC Rokycany-SK Kladno 0:2. Ve vloženém středečním kole byli Středočeši o něco lepší.

FC Rokycany-Ústí nad Labem 1:5 (1:3). S jednoznačným cílem zvítězit vyběhli na trávník v Husových sadech dorostenci FC. Hned v úvodu utkání měl šanci Bendl, ale střílel těsně vedle. Hosté se z protiútoku dostali do vedení. Naštěstí se o pár minut později nemýlil Bendl a vyrovnal na 1:1. Do poločasu se hrál vyrovnaný zápas, ale góly dávali jen Severočeši na 1:3.

„Do druhého poločasu jsme vstupovali se snahou dát kontaktní gól a pokusit se o vyrovnání. Naše snaha byla však platonická. Naopak v závěru v době, kdy jsme hráli na riziko, nás hosté z brejků ještě dvakrát pokořili a stanovili konečné skóre na krutých 1:5," konstatoval manažer Pavel Černý. .

Sestava FC: Marek, Kropáček, Novák, Knapp, Král Ondřej, Dobiáš, Bron, Bendl, Prokop, Spěváček, Hatina. Střídali Pfeifer, Šístek, Havlíček, do hry nezasáhl pouze Vojáček.