"Nejen z okresního města, ale také z Hrádku, Oseku, Radnic a nechybí přípravka devítiletky z ulice Míru," upozornila ředitelka pořádající MŠ Věra Zagorová.

Začínající umělci předstoupili nejen před své vrstevníky, ale jejich výkony sledovala i tříčlenná dámská porota ve složení Mája Kapustová, Hana Šlégrová i Hana Medunová, která připojila svůj poznatek: "Jezdím sem z Plzně už osmý rok a produkce malých účastníků má výrazně stoupající tendenci." Ve třech věkových kategoriích prezentovali soutěžící vybrané písničky, především z muzikálů a pohádek, a pak se čekalo na občerstvení i na výsledky.

Taneční kurzy se týkají dospělých i mládeže
O taneční kurzy pro dospělé i mládež je v Hrádku obrovský zájem

I.. kategorie: zvítězila Emily Ratajová (Školní, Rokycany) před Matějem Blovským (Pohádka, Rokycany) a Dorotou Poborskou (Čechova ulice).

II. kategorie: prvenství Emičky Heraitové(Školní) před Eliškou Osvaldovou (Pohádka) a Madlen Egermajerovou (U Saské brány).

III. kategorie: nejpočetnější skupina a také nejvíce ocenění. Jedno první místo pro Julii Audesovou (Čechova ulice), dvě druhá místa (Patrik Černohouz z Pohádky a Matyáš Somolík z Radnic) a hned čtyřikrát diplomy za bronzový stupínek (Tereza Janouchová z Hrádku, Amálie Králová z Oseku, Adam Pech z ulice Míru a Viktorie Wachsmannová z Pohádky).

Tím ale předávání dárků neskončilo, protože plyšáci čekali na všechny nebojácné aktéry.