MIROŠOV - Areál fotbalového hřiště FC v Mirošově je v sobotu odpoledne dějištěm drakiády. Začíná ve 14 hodin, pořádá ji Spolek mirošovských občanů plus Sokolský sklípek a účastníci mohou kromě pouštění papírových či plastových vznášedel počítat s dalšími aktivitami. Dlabáním dýní, malováním na obličej a zajištěné je občerstvení. Akce by se rušila jen v případě nepřízně počasí.

STUPNO - Hasiči ve Stupně a s nimi vyslanci okresního sdružení pořádají zítra pro ty nejmenší závod požárnické všestrannosti. od 8.30 hodin s brannými disciplinami a poté s pokračováním hry Plamen – štafety dvojic a 4 x 60 m.

Ilustrační foto.
Rokycanští gymnazisté brali bronz

ROKYCANY - Poctivé burgery se všemi ingerdiencemi včetně hranolek. Taková je ode dneška až do neděle speciální nabídka pro gurmány v rokycanském minipivovaru U Stočesů. Závěr příštího týdne bude patřit zabijačce!

MÝTO - Po dvouleté covidové pauze se opět koná Mýtský divadelní podzim 2022. Letos se představí pět souborů z různých koutů regionu. Po premiéře Plzeňanů (1. 10.) přijdou tuto neděli na řadu Hořovičtí. Soubor Na holou uvede pohádku O čertovi se vstupným padesát korun.