Od čtvrtka 26. do neděle 29. října uhradí žáci základních škol i o něco starší studenti symbolických 28 korun. „„V rámci podzimních prázdnin, které připadají v letošním roce na 26. a 27. října, a během následného víkendu se stáním svátkem jsme připravili speciální akci. Žáci a studenti mají do Plaveckého areálu a na volné bruslení symbolické vstupné 28 korun u příležitosti státního svátku vzniku samostatného Československa 28. října 1918,“,“ zdůrazňuje starosta Tomáš Rada.

Nabídka platí všechny čtyři dny pro kluky a děvčata od 3 do 15 let a pro studenty s platnou kartou. Ve vodě mohou strávit devadesát minut za necelých třicet korun, přičemž pro dospělé se vstupné nemění. Speciální cena při splnění zmíněných podmínek platí také pro volné bruslení. Kromě klasické neděle je ale rozšířené na čtvrtek 26. a pátek 27. října od 10.30 do 12 hodin.

Večerní prohlídky zámku Zbiroh. I děti se zapojí
Zámek po soumraku. Večerní prohlídky Zbirohu jsou tajemné i zábavné

Dodejme, že v prostorách plaveckého areálu a na zimním stadionu vystavují svá díla umělci z rokycanských devítiletek. Téma bylo jasné: 28. říjen 1918.

Sportovní podzimní prázdniny začínají v Rokycanech 26. říjnaSportovní podzimní prázdniny začínají v Rokycanech 26. říjnaZdroj: MěÚ Rokycany