DOBŘÍV - Od úterý 28. listopadu je zprovozněn most v Dobřívě. Motoristé tudy nemohli projet zhruba půl roku s ohledem na masivní opravu. Na původní místo se zároveň vrátily autobusové zastávky v Dobřívě i Pavlovsku.

ROKYCANY - Kyberkriminalita aneb jak nepřijít na internetu o všechny úspory? Přednášku na stále žhavé téma chystají ve středu 29. listopadu od 16.30 představitelé Rokycan v Trianě na nádvoří radnice. Na dotazy posluchačů budou reagovat kriminalista Luboš Rousek, policejní preventistka Hana Kroftová a expert peněžního ústavu Petr Vosála. Vstup je zdarma.

MIROŠOV - Knihovna v Mirošově je ve středu 29. listopadu od 18 hodin dějištěm vyprávění cestovatelek Kateřiny Misíkové a Silvie Maciarzové o roadtripu nejexotičtější částí Evropy. V autě za osm tisíc korun a výpravou Gumbalkan 2023.

ZBIROH - Velká tělocvična ve zbirožské devítiletce J.V.Sládka je od 29. listopadu do 4. prosince uzavřena pro školáky i veřejnost. Důvodem je rekonstrukce akustického obložení stěn.

BUŠOVICE - Do pátku 1. prosince zůstává uzavřena silnice z Bušovic do Vitinky kvůli opravě povrchu. Nefunguje zastávka Bušovice, konečná a objízdná trasa se týká i autobusů Volduchy - Plzeň.