Nepomuk–Slavoj Mýto 1:1 (1:0), na pokutové kopy 3:4.
Slavoj cestoval na horkou půdu vedoucího celku soutěže, který chtěl napravit neúspěch z Přimdy. Na začátku zápasu před 100 diváky měl první šanci po přihrávce Spěváčka a Křížově centru Švejda, ale jeho pokus vykopl z brankové čáry gólman Wallenfels. Z následného protiútoku skončila střela Václava Švece vedle levé tyče Vaňátkovy branky. V 15. minutě po rohovém kopu Spěváčka hlavičkoval z hranice malého vápna Kříž těsně nad břevno. O dalších pět minut se už skóre zápasu měnilo. Po levé straně unikl Kohout a jeho střela z hranice šestnáctky přistála u levé tyče Vaňátkova svatyně.

Po vstřelené brance narostla Nepomuku křídla. Další šanci vypracovali Kozák s Miroslavem Švecem, který postupoval sám na branku. Udělal kličku Vaňátkovi a střela minula prázdnou branku! Před odchodem do kabin odvracela domácí obrana centr Spěváčka do autu.

Druhý poločas začali domácí náporem a hned ve 46. minutě po faulu Petra Bejčka zneškodnil Vaňátko trestný kop Miroslava Švece. O šest minut později centroval z levé strany Kalabza a Miroslav Švec překopl prázdnou branku. Opět platilo okřídlené nedáš–dostaneš. V 56. minutě po odkopu obrany Mýta uklouzl domácí stoper a Tomáš Hatina postupoval sám na gólmana. Byl přitom zastaven v rozporu s pravidly, ale místo červené karty vytáhl sudí pouze žlutou! Trestný kop Petra Bejčka chytil u levé tyče gólman. O minutu později faulovali nepomučtí zadáci Kříže a trestný kop Spěváčka skončil u levé tyče – 1:1!

Více přímo v Deníku.