Pár minut na to došlo mezi Rokycany a Osekem se střetu motorky s dodávkou. Zraněný motorkář byl pod dohledem zdravotníků a hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny včetně zajištění místa nehody.

RADNICKO - Z víkendu je drzá krádež v jednom z kempů na severu Rokycanska. během noci si zloděj přivlastnil gumový raft v hodnotě 25 tisíc korun a k němu dvě pádla, uschovaná o kus dál pod kajakem (zhruba za tisíc korun). Policejní hlídka z Radnic prohlédla areál i okolní zařízení, ale s negativním výsledkem.

VŠENICE - Sedmý ročník retrojízdy s podtitulkem V čem jsme jezdili za socialismu se bude v sobotu odehrávat i na silnicích Rokycanska. Po čtrnácté hodině je konvoj vozů a motocyklů z celého regionu (ale i ze sousedních krajů) očekáván ve Všenicích, neboť nad pomníkem padlých (V lípách) je přichystaná průjezdní kontrola. Potrvá dlouho, takže příznivci motorismu si důkladně prohlédnou unikátů z let 1948 až 1989.

Pořadatelem akce je Veteran car club Plzeň. Začínal na Klatovsku, v okolí Plzně a tentokrát defilé aut i jednostopých strojů zamíří do našeho okresu.

Nejvýrazněji o sobě daly vědět Klabava a Berounka
Ničivé povodně 2002 zasáhly 42 míst na Rokycansku