VOLDUCHY - V pátek 17. února od 20 hodin mají ve voldušském kulturním domě sraz účastníci maškarního plesu Cyklo Veteran Clubu. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sortiment.

MIROŠOV - O den později, tedy v sobotu 18. února, pořádají bál hasiči z Mirošova. Dějištěm bude od dvaceti hodin sokolovna a o doprovod se postará Bílá Pěna.

ZVÍKOVEC - Do gala jdou rovněž dobrovolníci ve Zvíkovci a jejich přátelé. V sále zbrojnice návštěvníkům zahraje kapela Jan Fernet a spol. Před půlnocí dojde na tah hlavních cen v tombole.

ZBIROH - Ples města v areálu zámku je v sobotu 18. února významnou událostí. Hosté obsadí Muchův sál i Erbovní sál, přičemž dámám je od 19 hodin umožněn vstup výlučně v dlouhých večerních šatech a mužům v tmavých oblecích s kravatou či motýlkem. O předtančení se postará účastník StarDance Michal Padevět s partnerkou. Skupina s názvem Handa Banda hraje v Muchově sálu, kapela Voice and Piano doprovodí hosty v Erbovním sálu.

RAKOVÁ - O tečku se postará v neděli 19. února od 14 hodin dětský maškarní bál v Rakové. S dobrovolným vstupným, soutěžemi, hrami a doprovodem DiskoSonku.

Cedule poblíž objezdu na Železné v Rokycanech upozorňuje trochu nelogicky na Zdice či k odbočce na letiště. A přespolní tápou.
Značek je někdy až moc. Místy dávají řidičům dost zabrat