HRÁDEK - Pionýrská skupina pořádá pro děti celodenní pohybové hry králíka Felixe. Podmínky velikonočních úkolů lze zjistit do pondělí 1. dubna na oknech Domu dětí ve staré části Hrádku. Odměny se zde vydávají v úterý 2. dubna od 17 do 18 hodin.

VRANOVICE - Sezona v Pohádkovém statku uprostřed Vranovic u Břas startuje v pátek 29. března. Pokračuje vždy mezi 10. a 17. hodinou během prodlouženého velikonočního víkendu. V sobotu 30. 3. jsou ve scénáři pohádky (11. a 13. hodina) nebo setkání s Culinkou v 15 hodin. Neděle opět patří pohádkovým příběhům (11., 13. a 15. hodina), v pondělí se mohou malí i velcí těšit na Strašáka do zelí od 15 hodin.

ZBIROH - Velikonoční jarmark v areálu zámku se uskuteční v sobotu 30. března od 11 hodin. Se zeleným pivem, svátečními specialitami, lidovou muzikou i rukodělnou produkcí.

Ilustrační foto
Kostely na Rokycansku zaplní o Velikonocích nejen věřící

HRÁDEK - Kynologové z hrádecké organizace pořádají v sobotu 30. března už 50. ročník Jarního závodu psů podle Národního zkušebního řádu. Se zahájením v 8 hodin a pěti kategoriemi a disciplínami aport, poslušnost, obrana.

NĚMČOVICE - Velikonoční neděle pro opuštěné pejsky se koná 31. března od 11 do 16 hodin v útulku na okraji Němčovic. Návštěvníci mohou donést čtyřnohům přátelům pomlázku a budou mít možnost k jejich vyvenčení nebo prohlídce areálu.