Soutěž provázelo nejen krásné počasí, ale především vynikající atmosféra. Postarali se o ni všichni aktéři, kteří fandili soupeřům při jejich pokusech v požárním útoku. A další potlesk patřil ve vloženém programu malým tanečnicím. Vraťme se ale na dráhu, kde se bojovalo doslova o setiny vteřin.

Mezi chlapy na tom byly nejlépe Příkosice časem 24,2 sekundy. Druhé místo obsadili domácí (26,13), třetí byla Raková (28,6), čtvrtá Veselá, páté Hořehledy a šesté Cheznovice.

Něžnému pohlaví velel Nevid. Zvítězil před Příkosicemi, Milínovem, Rakovou, Podmokly a Cheznovicemi.

Zdroj: Deník/Václav Havránek

Léto plné akcí

Prázdninové období bylo pro jednotky SDH hektické. Příkosičtí v červenci uspořádali večerní konfrontaci ve víceúčelovém areálu a pak se rozjeli k podnikům Západočeské hasičské ligy. Nevedli si vůbec špatně, i když to na body nestačilo. Rovněž klání v plzeňském Prazdroji se Příkosicím povedlo. Děvčata dosáhla na 2. místo a stará garda nad 35 let přivezla bronz.

Do pivovaru se vypravili i reprezentanti SDH Nevid. Ženy skončily páté a muži triumfovali. Další podnik absolvovali sbor v Tymákově a dvakrát byl na bedně: muži se umístili na třetím a ženy na druhém místě.