Kakejcov – Radnice B 1:1, na penalty 3:4. Vše podstatné se událo v závěru první půle. Hosty poslal do vedení Smeták, za chvíli ale Starinský vyrovnal. Exekuce pokutových kopů vyzněla pro lídra soutěže.

Skomelno – Těškov 1:1 (0:1), penalty 4:3. Také zde pořádající klub inkasoval jako první. Už ve 12. minutě otevřel skóre Hadroušek. Po změně stran Bělohlávek rozjásal příznivce a loterie z bílého puntíku vyzněla pro Skomelno.

FC Rokycany - FK Hvězda Cheb 2:1.
Oslabené Rokycany udolaly Cheb až v závěru hry. Podívejte se na fotky

Cheznovice – Mirošov 0:4 (0:2). V tomto případě to bylo jednoznačné. Jižané udeřili Shorným a Davidem, pak se do střelecké listiny zapsali Balvín s Plimlem.

Hrádek – Březina 2:2 (0:2), penalty 6:5. Domácí museli smazat ztrátu dvou branek (Nedoma, Klement). Podařilo se jim to v 70. minutě Pérezem a v 90. Verehou, aby v infarktovém rozstřelu získali druhý bod!

Jablka patří v Česku k nejoblíbenějším druhům ovoce, Češi jich snědí v průměru téměř 24 kg za rok.
Mráz umí jablka poškodit. Musí se na ně jako v rukavičkách

Strašice – Holoubkov 3:1 (1:1). Ve šlágru kola šli domácí do vedení Bartiškem už ve 4. minutě. Zajíček sice brzy vyrovnal, leč v 67. minutě se prosadil Huttr a v 80. Hrách. Spartak je pouze bod za Radnicemi B.

Raková B – Dobřív 1:9 (1:4). Sokol se ujal vedení po pár vteřinách a na trávníku koncertoval. Za poražené se trefil Šilhánek (na 1:2), jenže to bylo zoufale málo. Po třech brankách vítězů zaznamenali Kreidl s Monhartem, dvakrát se prosadil Podmanický a jednou Krákora.

Aktuální stav: Radnice B 23, Strašice 22, Dobřív a Mirošov po 21 bodech. Na chvostu jsou Raková se třemi a Březina s dvěma body.