Veselý (podle majitele) Habr (což je označení pro lokalitu) byl o víkendu dějištěm srazu majitelů a fanoušků vozidel značky Opel. Do kempu se jich sjelo přes osmdesát.

„Naše setkání je už jedenácté," pochlubil se organizátor Jan Urbánek z Rokycan. Účastníky z tuzemska i zahraničí rozděleni byli mimochodem téměř rovnoměrně zaregistroval a v horkém sobotním odpoledni vyzval, aby své pečlivě udržované miláčky představili. V sázce bylo devatenáct pohárů pro ty nejkrásnější a nejudržovanější stroje. „Prezentace je nepovinná, ovšem jde tu o prestiž," dodal Urbánek a s Ludvíkem Brejchou z Berouna zasvěceně diskutoval o jeho Opelu Kadett C Coupe.Účastníci mezi sebe přijali i zástupce jiných značek. Pozornost budil modrý chevrolet, který jeho pán od Prahy rozebral před lety do posledního šroubku a znovu sestavil.

Plánovaná spanilá jízda okolím Volduch byla zredukována, neboť část řidičů neodmítla v parnu pivo a na cestu se tudíž nevydala. Uskutečnila se tedy až večerní zábava a bylo hodně povedená. Zejména, když k ní obětavý šéf areálu Vlastislav Veselý zajistil živý hudební doprovod!

Dodejme, že to nebylo jediné shromáždění historických nebo novějších aut na Rokycansku. Tatrovkám patřil dokonce čtyři dny zámek ve Zbiroze a konaly se dvě soutěžní jízdy.