HOLOUBKOV - První ročník závodu ROH, který je součástí Českého poháru v zimním plavání, se koná tuto sobotu na rybníku v Holoubkově. Začíná v poledne a na pořadu jsou soutěže od 100 do 1000 metrů. Nejkratší distanci si mohou vyzkoušet i neregistrovaní. A vítáni jsou diváci, kteří odvážné muže, ženy i děti podpoří. Akci pořádá sportovní klub ROH, což je zkratka pro Rybníkářky a Otužilce Holoubkov.

HŘEŠIHLAVY - Spolek Obnova české vesnice a krajiny pořádá na sklonku týdne adventní koncert. V sobotu od 14 hodin bude dějištěm kostel Všech svatých v Hřešihlavech na severu Rokycanska. Hudební produkci lze sledovat také v přímém přenosu na YouTube.com – kostel Všech svatých v Hřešihlavech.

Zdroj: Youtube

BŘASY - V polovině ledna příštího roku se uskuteční v areálu ultramarinky zimní turnaj v discgolfu Břasy open 2022. Určený je pro začátečníky i ty pokročilejší s tím, že počet hráčů je omezen na pětačtyřicet. V každé kategorii budou odměněni tři nejlepší aktéři a začíná se v 9.30 hodin s vkladem 150 korun. Pokud vás nabídka zaujala, můžete se ještě dnes a zítra registrovat na www.idiscgolf.cz. Bližší informace o akci se dozvíte formou e-mailu husotstrakonice@seznam.cz.

Osmileté děvčátko se statečně pere se svým postižením
Barunka si přeje nové ouško