„Také my jsme se pochopitelně podíleli a pomohl i Plzeňský kraj,“ uvedl starosta Břas Miroslav Kroc před novou Dacií Docker. Stroj bude využíván také pro devět vesnic v okolí a zejména pak pro obyvatele obou domů s pečovatelskou službou. Jde zde obsazeno 62 bytů.

Z Rokycan přes Díly hrozí pád nebezpčně nahnutých stromů

Volduchy – Při uzavírce Svojkovic si řidiči zkracují cestu z Rokycan na Volduchy přes Díly. Jenže vozovka tu nepatří k těm nejširším a doslova časovanou bombou jsou nebezpečně nahnuté stromy za můstkem. „Po nedávné vichřici hrozí pádem a je jen otázkou času, kdy dojde k tragédii,“ svěřil se včera jeden z motoristů. Začátkem týdne už pár velkých větví ze silnice odstranil.

Viník z Líšné zatím uniká

Líšná – V neděli 18. července po půlnoci poškodil neznámý řidič tmavé Škody Fabia levou přední část Škody Superb. Majitel ji zaparkoval u prodejny smíšeného zboží v Líšné. Viník z místa činu ujel a pátrají po něm policisté. žádají případné svědky, aby se ozvali na telefon 974 335 259 nebo na linku tísňového volání 158.

FC Rokycany - 1. FK Příbram B 2:2  (0:1)
Michal Ineman okopíroval Schicka

Holoubkov se ujal vodního lyžování

Rokycansko – Pohybové aktivity na speciálních lyžích se stávají zpestřením letní sezony. Jedno takové zařízení funguje u Ejpovického jezera a další bude od zítřka v chodu na rybníku v Holoubkově. Hnací silou lyžaře je tažný člun nebo vlek. A dodejme, že pro úspěšné zvládnutí je nutná perfektní koordinace, rovnováha a schopnost předvídat.