ROKYCANY - Jak se zbavit přebytečných kil po svátcích? Třeba v krytém plaveckém bazénu na okraji Rokycany, který je zpřístupněn dnes, zítra i v pátek od 9 do 21 hodin. Sauna je všechny tři dny otevřena mezi 15. a 21. hodinou). Na Silvestra a také 1. ledna je zařízení pod zámkem.

Půlnoční mši sloužil duchovní Dariusz Gebala.
Radničtí zaplnili kostel sv. Václava

KORNATICE - Představitelé obce na jihu Rokycanska zvou dnes odpoledne domácí i přespolní turisty na výšlap kolem Kornatic. Sraz je ve 13.30 u obchodu na návsi a cílem Mešenská skalka. Po návratu akce vrcholí posezením v hostinci U Lípy.

VOLDUCHY - Proslulá skladba Jakuba Jana Ryby, známá jako Česká mše vánoční, zazní ve čtvrtek večer ve Volduchách. Dějištěm bude od 19 hodin kostel sv. Bartoloměje. S dobrovolným vstupným a zážitkem, o který se postarají členové smíšeného pěveckého sboru ze Spáleného Poříčí se sólisty a dále studentský komorní orchestr dirigovaný Lidovou muzikou z Chrástu. Taktovky se ujme Vladimíra Machoňová.

Vánoční turnaj vyzněl pro domácí hokejové naděje. Nahoře trenér Petr Bejček,hlavní trenér Martin Holý a trenér Martin Hrdý.Stojící zleva: Vašík Budín, Kryštof Láznička, Čenda Liška, Miky Filip, Kryštof Pořízek, Kuba Anýž, Denis Malygin.Dolní řada: Petr Be
Třeťáci HC Rokycany byli doma nejlepší

RAKOVÁ - Dětský předsilvestr je specialitou nadšenců v Rakové. Letos zaplní kluci i děvčátka sál kulturního domu v pátek 30. prosince před patnáctou hodinou. Čeká je několik soutěží, přípitek, tanec s živou hudbou za doprovodu Diskosonku a v neposlední řadě ohňostroj!

KLADRUBY - Dobrovolní hasiči z Kladrub zvou v pátek na předsilvestrovskou taneční zábavu do kulturního domu. Začíná úderem devatenácté hodiny a o hudební doprovod se postará Tomáš Fiala. Vstupné je sympatických sedmdesát korun a návštěvníci mohou počítat i s večeří. Musí si však objednat s předstihem, a to na telefonním čísle 731 583 228.