ROKYCANY - Festival s názvem Jaro v evangelickém kostele pokračuje v Jiráskově ulici ve čtvrtek 6. června od 19 hodin. Multižánrový koncert obstará Michal Šnajdr.

ZBIROH - Dětská večerní prohlídka zámku nad Zbirohem je pro malé i odrostlejší zájemce připravena na pátek 7. června od 18.30 hodin. S povinnou předchozí registrací na telefonu 602 527 632 nebo na e-mailu pokladna@zbiroh.com.

VESELÁ - Veselský Herkules láká malé sportovce i jejich doprovod v sobotu 7. června do areálu požární nádrže. Sedmý ročník závodu obnáší od 13.30 nevšední disciplíny, zajímavé ceny i přitažlivé občerstvení.

ZBIROH - Slavnost růžových vín se uskuteční v sobotu 7. června v areálu zámku od 11 hodin. S ochutnávkou značkových vín, grilovanými specialitami nebo hudebním doprovodem.

ROKYCANY - Pojďte se s námi zaplést je název premiérového setkání šikovných žen (případně i mužů) v knihovně na Masarykově náměstí. Projekt se koná v sobotu 7. června od 14 do 18 hodin a je součástí Mezinárodního dne pletení a háčkování na veřejnosti. Což poznali i účastníci projektu ve Zbiroze a proluka byla ve středu plná.

Světový den pletení na veřejnosti ve Zbiroze