Bezmotorový letoun se 2. srpna kolem 16.30 hodin zřítil vozovku směr Osek a narazil přitom do projíždějícího osobního automobilu. Kriminalisté uvítají především kamerové záznamy (zachycující letadlo před havárií) nebo výpověď osob, které pomáhaly bezprostředně po pádu stroje.

Svědci se mohou osobně dostavit na oddělení obecné kriminality (Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu 68) nebo zavolat na tísňovou linku 158.

ROKYCANSKO - K nehodě se zraněním na křižovatce ve Smědčicích vyráželi ve čtvrtek po osmnácté hodině profesionální hasiči z Rokycan i jejich kolegové z Plzně. Směnu HZS Radnice i dobrovolníky ze Zbiroha a Drahoňova Újezdu zaměstnal o tři hodiny dříve požár polního porostu.

Včera dopoledne pak příslušníci radnického sboru cestovali do Sebečic kvůli dotěrnému hmyzu.

RADNICKO - Do konce srpna se lze v radnické restauraci Na Trucovně zapojit do sbírky pro spolek RTW. Byl založen před sedmi lety a pomáhá opuštěným či týraným rotvajlerům i jejich křížencům. Vhodné jsou granule, salámy, deky, obojky, atd.

Společnost s devadesáti zaměstnanci hospodaří na 4700 hektarech.
Kladrubští se pustili do polí za Radnicemi, čeká je přes 4000 hektarů

ROKYCANSKO - Okresní fotbalové soutěže mužů a žáků jsou rozlosované od začátku července. Přebor mužů startuje za týden. Nyní je řada na těch nejmenších a šéftrenér OFS Matěj Spěváček svolává trenéry mladších a starších přípravek. Systém přeboru bude domluven v pondělí 22. srpna od 19 hodin v restauraci stadionu FC Rokycany.

HRÁDEK - Českou komedií Střídavka pokračuje v sobotu od 21 hodin filmový seriál v hrádeckém letním kině. Tentokrát je produkce spojena s ochutnávkou vín, začínající ve 20 hodin.

ZBIROH - Vačkářovo hudební léto v centru Zbiroha dnes dopoledne pokračuje. V proluce Masarykova náměstí se od 9.30 do 11.30 hodin představí Hořovická osma, tedy muzikanti ze sousedního Berounska. Za týden (13. 8.) se mohou posluchači těšit na mysliveckou kapelu Atlas.

ROKYCANSKO - O mistrovské body jde zítra od 18.00 při utkání 1. A třídy mužů FC Rokycany B – Sušice. A jak přátelsky?

Dnes: od 17 hodin Kakejcov – Mirošov, Cheznovice – Zdemyslice.

Zítra: Mýto – VS Plzeň (dorost) v 10), Mýto B – VS Plzeň (muži) ve 13, ženy Hrádku s mládím Viktorie Plzeň v 17.00.