Slavia Vejprnice – FC Rokycany 2:1 (1:0). Hostující trenér Vágner udělal radikální řez sestavou. Mezi tyče se postavil Jevčák, od začátku nastupovali Ječmen, Varga nebo Ineman. Favorit i v pozměněném složení začal zhurta a hned ve 4. minutě se vyznamenal domácí gólman po Aubrechtově hlavičce. Vejprničtí pomalu zvedali hlavy a po půlhodině udeřili. Lhotka se ocitl před gólmanem a nezaváhal. Vzápětí předvedl Jevčák famózní zákrok při Paulově pokusu!

Po změně stran se na trávníku objevila v dresu FC ofenzivně naladěná dvojice Černý, Trojanec. Defenziva pořádajícího klubu se musela mít na pozoru, jenže naši vyslanci hrozili spíše pokusy z dálky. Otevřená zadní vrátka FC vybízela domácí k brejkům, při nichž se neprosadili Paul a Kristl. Jenže právě Kristl zvládl repete v 78. minutě na jedničku a zvyšoval na 2:0. Rokycany dál tlačily, ovšem kontaktní gól přišel pozdě.

V 90. minutě se prosadil Ječmen, ale sudí Křen brzy na to utkání uzavřel.

V pátek: netradičně už v pátek 1. září od 18 hodin vyrukují Rokycany v Husových sadech na nováčka ze Žihle. Slavoj po dvou výhrách venku nyní doma remizoval se Startem Luby a má na kontě také šest bodů!