MIROŠOV - Fotbalová okresní liga mladších žáků se týká jen čtyř družstev. V pondělí 9. května od 17 Mirošov hostí Mýto. V úterý 10. května v 16.30 je na pořadu souboj Holoubkov – Břasy.

ROKYCANY - Ve čtvrtek 12. května patří Masarykovo náměstí v Rokycanech sehraným týmům záchranářů. Uskuteční se tu patnáctý ročník soutěže ve vyprošťování osob a poskytování první pomoci při dopravních nehodách. Opět jako memoriál Jindřicha Šmause a domácí zastupují HZS Rokycany a ZZSPK Rokycany – Radnice. Pokusy budou k vidění mezi 10. a 15. hodinou pod dohledem sboru rozhodčích.

Ilustrační foto
Zbiroh v derby přejel Rakovou

RADNICE - Fotbalový okresní přebor nabídne ve středu 11. května od 18 hodin repete zápasu Radnice B – Raková B. Soupeři se utkali před 14 dny, kdy bylo střetnutí za stavu 9:0 ukončeno pro první poločas pro nedostatečný počet hráčů hostů. Jenže rozhodčí při uzavírání zápisu pochybil a kvůli administrativním chybám musí Raková na severu okresu znovu.

ROKYCANY - Kino ROKO opět nahrazuje zaniklý biograf v centru Rokycan. V závěru minulého týdne nabídl především malým divákům Tajemství staré bambitky 2 (dopoledne to bylo pro školy) a atraktivní je i pozvánka na páteční večer. Snímek Zátopek můžete navštívit v bývalé restauraci sokolovny. Vstupenky jsou v předprodeji v kiosku ROKÁČ (u školy na Jižním).