Pošta v Jiráskově ulici hlásí omezení: Na úpravu provozní doby během tohoto týdne upozorňuje osazenstvo pošty v Jiráskově ulici. Dnes a ve středu bude otevřeno od 10 do 12 hodin a od 13 do 18 hodin. V úterý, ve čtvrtek a v pátek pak od 8 do 12 hodin a od 13 do 16 hodin. V sobotu 27. března bude pošta uzavřená.

Rokycanští stavaři jsou přemístěni

Rokycany – Dnes začíná rekonstrukce kanceláří stavebního odboru rokycanského úřadu. Pracovnice se proto stěhují do zasedačky Triana na nádvoří a do místnosti č. 119. Jejich rozdělení včetně telefonického spojení najdou zájemci na webu www.rokycany.cz.

Kařízek se zabývá rybníkem

Kařízek – Od devatenácti hodin dnes jednají zastupitelé vesničky. Po prověrce úkolů z minulého jednání se věnují dalšímu postupu při rekonstrukci rybníka a poté prodeji pozemků. Prostor bude vyhrazený také pro diskusi. Dějištěm schůzky, kterou svolal starosta Josef Plecitý, bude sídlo úřadu.

Advokát a psycholog poradí

Rokycany – Komunitní centrum (Smetanova ulice 50) zítra navštíví advokát a psycholog. Od 10 do 13 hodin poradí a pomůže zájemcům, kteří se mohou objednat na telefonu 728 356 520. Služby jsou zdarma. (hav)