Příkosice, Radnice nebo jiný klub?

Rokycansko – S obrovským ohlasem se setkal včerejší start soutěže o nejpopulárnější fotbalový oddíl okresu. Pro vaši informaci – máme jich tu 21 na republikové, krajské nebo okresní úrovni. Soudě podle středeční přízně jsou na tom nejlépe Cheznovice, Radnice a Příkosice. Ale přidáte se do 28. února?

Řidiči vyjeli s marihuanou

Radnicko – Policejní hlídka z obvodního oddělení na severu Rokycanska odhalila během jednoho dne dva řidiče s pozitivní zkouškou na marihuanu. Nejprve zastavili v Liblíně třiatřicetiletého delikventa z Kralovicka a dalším hříšníkem se stal devatenáctiletý mladík z Berounska, přistižený v Kařezu. Aby toho neměli málo, prvnímu z nich chybělo osvědčení o registraci vozu a ten druhý nepředložil řidičský průkaz.

Smědčice podpoří Tibet

Smědčice – Zastupitelé obce v cípu Rokycanska se během úterního večerního zasedání věnovali aktuálnímu dění ve Smědčicích. Podpořili vyvěšení vlaky pro Tibet v březnu letošního roku a z lokálních záležitostí nezapomněli na situaci související s havárií kanalizačního řadu. Kromě toho posoudili smlouvu o svozu komunálního odpadu, dotační program Stabilizace a obnovy venkova nebo žádosti o příspěvky (ochránci přírody, tělesně postižení atd.).

Trefil plastovou skříň

Svojkovice – Po řidiči, který v neděli 7. února (od půlnoci do 10.30 hodin) poškodil plastovou skříň na betonovém sloupu elektrického vedení, pátrají policisté. K události došlo ve Svojkovicích na místní komunikaci od Hůrek. Při projíždění prudké pravotočivé zatáčky přejel motorista do protisměru a havaroval na travnaté ploše. Z místa kolize ujel a škoda byla odhadnuta na 40 tisíc.

Příkosice zavřely úřad

Příkosice – Až do neděle 21. února je pod zámkem sídlo obecního úřadu. Občané Příkosic ho mohou navštívit od 22. 2., kdy mohou například hradit letošní poplatky. (hav)

Případní svědci mohou volat tísňovou linku 158 nebo 974 335 251 či 974 322 015.