ROKYCANY - Až do pondělí 27. listopadu, denně včetně víkendu od 9 do 17 hodin, je v zasedačce Triana na nádvoří rokycanské radnice zpřístupněna prodejní výstava výrobků klientů Sociálně terapeutických dílen a stacionáře Pohodička.

VOLDUCHY - Betlémská kaple ve Volduchách č. 139 (směr Březina) bude slavnostně otevřena v sobotu 25. listopadu. Ve 14.00 s bohoslužbou a požehnáním kapli, v 15 hodin následuje koncert violoncellistky a zpěvačky Stanislavy Tothové, v 15.45 se pokračuje požehnáním zvonu. Pro veřejnost bude kaple otevřena i v neděli 26.11. od 10 do 15 hodin.

V Trianě na nádvoří rokycanské radnice můžete navštívit prodejní výstavu klientů Pohodičky a stacionáře.V Trianě na nádvoří rokycanské radnice můžete navštívit prodejní výstavu klientů Pohodičky a stacionáře.Zdroj: MěÚ Rokycany

STUPNO - Sokolka ve Stupně je v sobotu 25. 11. od 13 do 17 hodin dějištěm adventního setkání. S nabídkou vánočních dekorací, tipy na dárky, pořízením obecního kalendáře, atd.

VOLDUCHY - Mladí zahrádkáři z Volduch se ujali pořádání Vánočního jarmarku. V sále kulturního domu se mohou návštěvníci těšit mezi 10. a 15. hodinou na řemeslnou tvorbu, rukodělné výrobky, vánoční dekorace, cukroví, minifocení dětí, malování na obličej a spoustu dalších lákadel.

Pozvánka na maškarní ples v Hrádku
Rokycany plesají na Střelnici, Hrádek se inspiruje filmy

ÚJEZD U SVATÉHO KŘÍŽE - Předadventní jarmark se týká v sobotu 25. listopadu od 14 hodin také Újezdu u Svatého Kříže. Navíc půjde o charitativní projekt pro nadaci NFG. Vystoupení děti ze Svaťáckého klubíku, školáci z Radnic, klienti DSS Liblín a na programu jsou i další produkce. Zákazníci mohou pořídit obrazy, oblečení, šperky, sladkosti, květiny a jiné zboží. Po setmění bude rozsvícen vánoční strom i betlém v parku.

HOLOUBKOV - Příznivce karetních her si nenechají ujít 39. ročník turnaje Holoubecké eso. Koná se v sobotu 25.11. v Hotelu Bělohlávek. Podle pravidel Jižanského poháru ve dvacetníkovém mariáši a množstvím cen. Zápis je od 10 do 11 hodin.