ROKYCANY – Nadstavba I. ligy neregistrovaných kuželkářů začíná ve středu 1. listopadu. Od 17 hodin na dráze SKK Rokycany v Jiráskově ulici soubojem Inpeel – Tři plus dvě a následují: 18 H-sport – Kovostav, 19 Totalgym – HBH a ve 20 Bedřich – Hrádek.

ZBIROH – V pátek 3. listopadu začne tajemná procházka po hradě Zbiroh úderem 18. hodiny. Návštěvníci mohou počítat i s pověstmi z jeho okolí. Nutná je předchozí registrace (602 527 632 či pokladna@zbiroh.com).

Zdroj: Deník/Filip Nekola

ROKYCANY – V restauraci Na Střelnici to v pátek 3. listopadu žije. Sál patří od 15 hodin dětské disko party v duchu Halloweenu a od 21 hodin se dočkají příznivci rapu, poté následuje velká DNB Afterparty.

HRÁDEK – A do třetice o 3. listopadu. V pátek dorazí do Domu kultury populární dvojice Štístko a Poupěnka s pořadem Velká oslava. Kluci a děvčata si přijdou na své od 17 hodin.

Zdroj: Deník/Filip Nekola

MIROŠOV – V jižním cípu Rokycanska zvou na Mirošovskou lucerničku 2023. S lampiónovým průvodem a programem pro malé i velké, který se u mirošovské sokolovny koná v neděli 5. listopadu. Se zahájením v 16 hodin a tvořivou dílnou i ohýnkem. Průvod pak vyjde v 17.30 hodin.