ROKYCANSKO – Profesionální hasiči z Radnic vyjížděli v sobotu po poledni k dopravní nehodě u Kladrub. Prakticky ve stejnou chvíli byli v akci i kolegové z Rokycan, neboť v Kamenném Újezdu odstranili z komunikace olejovou skvrnu.

ROKYCANY – Fotbalisty ze středních škol čeká v pondělí 2. října okresní finále. Na Jižním předměstí se představí týmy gymnázia, SŠ Jeřabinová a SOŠ, výkop je v 8.30 hodin.

I. B třída, skupina C, 7. kolo: FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelených dresech) - SK Slavia Vejprnice B 2:1.
I. B třída: Rezervní výběr Rokycan zdolal béčko Vejprnic, Strašice zvítězily

DOBŘÍV – Pondělí 2. října a čas v 18 hodin zvolili k veřejnému zasedání dobřívští zastupitelé. V sídle úřadu posoudí financování a obnovu vodovodů i kanalizací, zajištění dodávek plynu a elektrické energie pro obec nebo změnu katastrální hranice mezi Kamenným Újezdem a Pavlovskem.

RADNICKO – Svoz nebezpečných složek odpadu (oleje, barvy, činidla, pneumatiky, zářivky, atd.) a zpětný odběr elektrospotřebičů je na severu okresu přichystaný v úterý 3. října. Začne v Třímanech (13.30) a pokračuje v Hřešihlavech (13.55), Kladrubech (14.20), Chlumu (14.55), Zvíkovci (15.10), Podmoklech (15.35), Hradišti (16) a končí v Čilé (příjezd vozu v 16.25).