ROKYCANY - Nadstavba elitní soutěže kuželkářských amatérů má ve středu 23. listopadu na programu 2. kolo. S následujícím programem: 17 Totalgym – Rumpold, 18 Bedřich – Inpeel, 19 Kovostav – Tři plus dvě a ve 20 hodin Hrádek – Inzula.

ČILÁ - Rozsvícení vánočního symbolu si nenechají v neděli 27. listopadu ujít obyvatelé a přátelé vesničky Čilá. Sousedské setkání začíná po 15. hodině v obecním domku. Roztopená bude nejen sauna, ale i nová pec a možná ji kuchařky vyzkoušejí. Po setmění se pak strom rozzáří.

PAVLOVSKO - V centru Pavlovska se starají v pátek večer o dění sportovci. Lákají spoluobčany do areálu nohejbalového klubu, kde bude při setkání zajištěné po sedmnácté hodině drobné občerstvení (včetně horkého svařáku a čaje), koledy, táborák s možností opečení uzenin a v neposlední řadě videoprojekce z letošních akcí.

RADNICE - Se startem adventního času je spojena í běžecká aktivita pro nadšence z Radnic a okolí. V neděli 27. listopadu jsou zájemci zváni v 8.30 na začátku Křížové cesty (sousoší mezi rybníky) a vyrazí na trasu směr Kalvárie, hájovna, Fričkovna, Cukrův mlýn a zpět pár set metrů k rybářům s cílem znovu u sochy. Celkově půjde o šest kilometrů bez rekordů a pořadí, ale s myšlenkou udělat něco pro své zdraví.

Odměnou pro osazenstva MŠ z Pohádky a U Saské brány byla návštěva myslivců
Kluci a děvčata z rokycanských mateřinek sebrali přes tunu žaludů i kaštanů