Přiveze komedii Možná přijde i primátor, kterou napsal a zároveň režíroval Jaromír Břehový. Předprodej vstupenek je zajištěný v infocentru nebo na wbovém portálu Plzeňská vstupenka.

ROKYCANY - Začátek pozorovacích čtvrtků v prostorách rokycanské hvězdárny je s ohledem na nástup zimního času stanovený už na 18. hodinu. Také dnes lze sledovat při příznivém počasí zajímavé objekty na večerní obloze. V opačném případě pokračuje výstava fotografií nebo přednášky v sále. Dodejme, že služba čeká na návštěvníky maximálně šedesát minut.

ROKYCANY - Elitní skupinu krajské soutěže mužů v ledě hokeji hrají hned okresní tři týmy. S Klabavou a Zbirohem je to HC Rokycany, který ve čtvrtek od 19.30 hodin vyrukuje na domácím ledě na Saxanu. Hodně kvalitního soupeře, který má na kontě tři výhry.

Ilustrační foto
O Alej roku usiluje Rokycansko hned dvakrát

HRÁDEK - Dříve narození obyvatelé Hrádku, sdružení v Klubu důchodců města, si nenechají ujít čtvrteční přátelské posezení. V sídle Domu kultury ho od 17.30 hodin doprovodí kapela Starý kolena. Kromě členů tohoto seskupení jsou zvaní i další senioři z Hrádku a okolí.

ZBIROH - Koncert duchovní hudby ke 145. výročí narození pěvecké legendy Marie Antonie Gärtnerové (zesnula v únoru 1965 v Pětidomí u Zbiroha) se uskuteční tuto neděli v centru Zbiroha. Dějištěm bude kostel sv. Mikuláše, kde se představí Květuše Ernestová (soprán), Eliška Chaloupková (housle), Drahoslav Gric (varhany) a komorní pěvecký sbor ZUŠ Hořovice. Vstupné je dobrovolné.