Po rozpočtovém opatření a informacích o čerpání dotací následují poznatky, týkající se poptávky na zajištění dodavatele energií. Prostor je vyhrazen i pro podněty občanů.

ROKYCANSKO - Dobrovolníci ze Zvíkovce vyjížděli v úterním podvečeru do sousedního Hradiště kvůli zneškodnění nebezpečného hmyzu. Obdobný zásah absolvovali už dopoledne kolegové z Mirošova v Uxově i Skořické ulici a směna HZS Radnice ve Stupně.

Kromě toho si profesionálové z okresního města připsali před devatenáctou hodinou záchranu osob z výšky ve Voldušské ulici.

Ilustrační foto.
Nejstaršímu kandidátovi na Rokycansku je 89 let

ROKYCANY - Tuto neděli, což je 21. srpna, se v rokycanském Muzeu na demarkační linii mimořádně uskuteční komentované prohlídky s průvodci. Se začátky v deset a ve čtrnáct hodin, přičemž výklad je zdarma (návštěvníci uhradí pouze běžné vstupné).

O týden později – v sobotu 27. srpna – se od 13 hodin koná v areálu Den s technikou!

MÝTO - Příznivci fotbalistů Slavoje Mýto musí v pátek k zápasu krajského přeboru mužů do Plzně na Petřín. Začátek je v 18 hodin.

V sobotu 20. srpna od 8.30 se v mýtském areálu na Letné koná obří turnaj mladších a starších přípravek. Rovněž nedělní podvečer zajímá fanoušky Slavoje, neboť k premiéře krajské 1. B třídy dorazí na 18. hodinu Sokol Kozolupy.