O případu, kdy se z řádového zaměstnance, který pracoval jako řidič autobusu, vyklubal zloděj, jsme čtenáře už informovali. Majitele firmy Autobusová doprava Miroslav Hrouda tak připravil o třicet tisíc. Včera si nenechavec z rukou policistů přebral záznam o sdělení podezření z pokračujícího přečinu zpronevěry.

Třiačtyřicetiletý muž se po jedné z obvyklých březnových směn do práce už nevrátil. Důvod byl zcela jednoduchý domů totiž odjížděl s denní tržbou. Po pachateli se ihned po činu doslova slehla zem. „Nezvedá telefon a dosud o něm nemáme žádné zprávy," konstatoval jednatel zmíněného podniku Miroslav Hrouda. Doplnil, že podobná událost se v minulosti už jednou odehrála, tehdy zaměstnanci jenom důrazně pohrozili.

Nové zprávy o události se objevily včera, kdy bývalý řidič ´navštívil´ místní policejní oddělení. Zde si převzal záznam o sdělení podezření z pokračujícího přečinu zpronevěry, a to v hod notě třiceti tisíc. „Tuto informaci jsem ještě oficiálně neobdržel, proto se nemohu zatím vyjádřit," uzavřel Hrouda.