„Snažíme se přilákat známější kapely a pobavit všechny věkové skupiny – od dětí po seniory. Vstup je zdarma,“ upozorňuje starostka Marcela Sobotková a přidává jízdní řád od 13. hodiny do půlnoci.:

13 – 14.15 Wohnout, 15 – 16 ANYMEN, 16.45 – 18 Milan Schelinger, 18.45 – 19.45 Jiří Schmitzer, 20.45 – 22 Alice & Dan Bárta, 22.45 – 23.45 Nízká úroveň.

ROKYCANY - Na divizní fotbal půjdou příznivci FC Rokycany už v pátek 2. září. Zítra od osmnácti hodin se v Husových sadech představí SK Tochovice ze sousedního Příbramska. Naši zástupci chtějí navázat na cennou výhru z Klatov, která je posunula do lepší poloviny tabulky skupiny A.

ÚJEZD U SVATÉHO KŘÍŽE - Kulaté narozeniny si připomínají patrioti Svaťáku. Poprvé se zmínka o obci u Radnic objevila v historických dokumentech před 670 lety. Oslave je ve sportovním areálu připravena na sobotu 3. září. Pozítří od 13 hodin si přijdou na své děti při divadelním představení a kromě toho využijí skákací hrad. V patnáct hodin bude koncertovat Chuan Pedro Rodrigues a v 19 hodin kapela Dream (Luďka a Petr). Občerstvení je pro domácí i přespolní návštěvníky zajištěné.

ROKYCANY - Expozice výtvarných děl rokycanského rodáka a světoběžníka Aleše Sedláčka vrcholí. Obrazy, inspirované tuzemskými i cizokrajnými motivy, si v Zeleném domě na Masarykově náměstí lze prohlédnou dnes a zítra do podvečera.

ROKYCANY - Rokycanští patrioti se opět ujmou pořádání 10. ročníku soutěžního odpoledne pro děti. Zvou kluky i děvčátka v neděli 4. září od 14 hodin do prostoru pod Brankou (písčité hřiště mezi bývalou knihtiskárnou a Lesy města Rokycan) v centru města. Závěr je plánovaný na 17. hodinu, kdy se losují vstupenky do Dinoparku. V průběhu akce bude ale ještě jeden tah pro ty, kteří si pospíší.

Připravena je spousta atrakcí: technika HZS, jízdy na koni, výroba cukrové vaty, pestrobarevné tetování, atd. Ze soutěží vybíráme běh na chůdách, lov rybiček, skákání v pytli, hledání diamantů či hod na plechovky.

EJPOVICE - Ejpovice se stanou v neděli 4. září dějištěm zábavného odpoledne. Kluci a děvčata absolvují cestu kolem světa od svahu na sáňkování. Start je od 14 do 16 hodin.

Lákavé menu nabízejí také ligoví národní házenkáři TJ Sokol. Děvčata odstartují další sezonu v nejvyšší soutěži od 10.45 s Čakovicemi, muži (II. liga) vyrukují ve 14.30 na plzeňský Újezd.