ROKYCANY - Od 1. do 30. listopadu je možné v hlavní půjčovně knihovny na rokycanském Masarykově náměstí zakoupit květ vlčího máku. Lze tak podpořit už 8. ročník sbírky na podporu našich válečných hrdinů. Knihovna se tak opět zapojila do přímé pomoci zachování válečných příběhů veteránů prostřednictvím Centra pomoci Paměti národa.

ROKYCANY - Čtyřdráhu kuželkářského klubu SKK Rokycany v Jiráskově ulici obsadí dnes účastníci II. ligy neregistrovaných. Od 17 hodin Tesaříci – Relax Hrádek, v 18.00 STOR versus Kovo Hery, od 19 Bohemia Sekt -JIS TGM a ve 20 hodin H-sport se Zelenými Žraloky. Volno má A.D.S.atelier.

PŘÍVĚTICE - Divadelní soubor Štace z Kaznějova se pozítří představí v Přívěticích. Přijede na 19. hodinu do obecního sálu s komedií Marka Camolettiho Na správné adrese. Na hru, která je určena spíše dospělým návštěvníkům, lze pořídit lístky dnes mezi 16. a 18. hodinou v sídle úřadu nebo se o nich informovat na 724 181 256.

Dějištěm atraktivní akce pro malé i velké bylo Masarykovo náměstí
Noc vědců patřila v Rokycanech smyslům, dějištěm akce bylo Masarykovo náměstí

RAKOVÁ - Rakovští patrioti zvou na druhý ročník oslav příchodu svatého Martina. Od sobotní 15. hodiny do noci lze s přáteli okoštovat výtečný produkt z jednoho rodinného vinařství, ochutnat výborné jídlo od firmy z Rokycan a také z místní hospůdky.

Cyhbět nesmí ani kultura. Vystoupení dětiček z MŠ Ráček, hudební produkce dua Plzeňský c. k. oficír Šraml a s pomocí hlasovacích lístků návštěvníci určí, které víno je přesvědčilo. Průvodcem programem je určen DJ Vena. Vstupné je stanoveno na 150 Kč a příchozí k tomu dostanou skleničku i kapsičku na krk.