Prodejních míst je celá řada. Nejen u supermarketů v okresním městě, ale podnikatelé umí zásobit i ta menší místa. V Rokycanech láká spotřebitele stánek u Kauflandu a rušno bylo také v areálu myčky za prodejnou Penny. „Jezdíme sem už pár let od Pačejova a zájem roste. Možná k tomu přispívají naše cenové relace," sdělil rybář s podběrákem plným kaprů. Kusy nad dva a půl kilogramu šlo i v pátek pořídit za cenu pod sto korun za kilo.

Zdroj: Deník/Václav Havránek

V sobotu vyvrcholí předsváteční maraton v dalších populárních destinacích. Zbirožští jsou 23. prosince v areálu sádek od 9 do 12 a od 13 do 15 hodin. Kolegové z Mirošova se předzásobili kapry i jinými druhy ryb při nedávném výlovu Padrťských rybníků. V sobotu je areál při silnici na Dobřív zpřístupněn od 8 do 15 hodin. A zapomenout nelze na zařízení v hrádeckých železárnách. Nadšenci tu oprášili slávu chovu ryb a 23. prosince uspokojí poslední zájemce až do 17. hodiny.

Spodní z Padrťských rybníků obsadili v listopadu rybáři. Podívejte se na výlov
Mirošov nabídne kapry z Padrťských rybníků. Prodávat se budou i stromky z Brd

Nezaháleli ani členové organizace v Radnicích. Během čtvrtka a pátku lákali nejen na kapry. Při včasném objednání si lidé odnášeli siveny a pstruhy.