SK Slavia Vejprnice – FC Rokycany 1:2 (1:1).

Začátek se neobešel bez komplikací, protože během rozcvičky se zranil delegovaný pomezní sudí Milan Kulhánek. Po domluvě obou týmů zastal jeho funkci rokycanský masér Jozef Vepřek a nutno podotknout, že se jí ujal takřka profesionálně, což v zápise ocenil hlavní rozhodčí Lego.

Přestože měli hosté územní převahu, byli to hráči Slávie, kteří se radoval z první branky. Ve 13. minutě se prosadil po rychlém protiútoku Lukáš Rauch. Rokycany pokračovaly v tlaku, ale branková odpověď na sebe dala čekat až do 32. minuty, kdy se za záda výborně chytajícího brankáře Faltuse trefil Debellis.

Po přestávce se naši vyslanci věnovali dobývání vejprnické svatyně a Faltus neuvěřitelnými zákroky likvidoval jeden pokus útočníků FC za druhým. Nakonec ale přece Rokycany vybojovaly všechny body. Po faulu na Pavla Aubrechta se nařízeného pokutového kopu ujal v 58. minutě Procházka a chladnokrevně ho proměnil. O pár minut později došlo při vzájemné srážce ke zranění domácího Patrika Bárty, který musel následně vystřídat. Ani v hektickém závěru už se skóre neměnilo a Rokycany si tak odvezly cenné vítězství.

V sobotu: do Husových sadů dorazí nebezpečná rezerva Jiskry Domažlice. Výkop je ve čtrnáct hodin.