Mezi pozvanými byl i Miroslav Kozák s neuvěřitelnými 110 odběry. Za devadesát odběrů se díků dočkali Lubomír Krupička a Hana Soukupová.´Osmdesátníky´jsou Jaroslav Lukeš, Luboš Nekola a Josef Plachý.

Nejcennější tekutinu světa, penězi nevyčíslitelnou, sedmdesátkrát věnovali i Josef Abrhám, Ivan Holiš, Jaroslav Jílek a Jiří Zoubek. Naproti tomu Antonín Anýž, Miroslav Brzobohatý, Stanislav Straka a Vladimír Šmolík se svým nezištným darem pro druhé vyhoupli na příčku šedesátníků.

Padesátku se už zdařilo pokořit Michalu Celundovi, Martinu Hoblovi, Zdeňku Koutskému, Františku Šerému a Lence Zátkové. Ještě před pár lety neuvěřitelnou metu čtyřiceti odběrů, a tím zlatou plaketu, získalo dalších 16 mužů a žen: Veronika Breiová, Miluše Bubleová, Helena Hrubá, Jaroslav Korda, Jindřich Kos, Libor Lisý, Petr Matuška, Michal Oliberius, Martin Opp, Miroslav Peterka, Herbert Pohl, Josef Sladký, Robert Smitka, David Spěváček, Martina Titlová a Jiří Vlasák. Ve zcela zaplněném sále zněla slova díků. Přidala se k nim také vedoucí lékařka hematologicko-transfuzního oddělení Miroslava Padrtová: „Dáváte něco, co není obvyklé a co nelze koupit – kousek sebe.“