ROKYCANY - Střet autobusu s osobním autem zaměstnal v pondělí večer několik hasičských sborů. Mezi nimi profesionály z Rokycan, kteří dorazili jako první se zásahovým automobilem i cisternovou stříkačkou. Pět účastníků havárie převezli zdravotníci do nemocnice. Kromě toho směna HZS čerpala v pondělí vodu v rokycanské ulici U Cihelny.

ZBIROH, HRÁDEK - Novoroční ohňostroje jsou první lednový den roku 2023 hlášené ze dvou měst. V centru Hrádku a Zbiroha začíná působivá podívaná v 18 hodin. Až v pondělí 2. ledna se připojí Příkosice (18.00 u hřiště).

Bývalí pedagogové si dali dostaveníčko po bezmála půlroční přestávce
Kantoři z Rokycanska zamávali roku 2022

KLABAVA - Klub cyklistů Klabava (což je součást TJ Sokol) chystá na sobotu 31. prosince silvestrovský výšlap. Se srazem v 11 hodin před hospůdkou U Komína a po trase do Ejpovic, Tymákova, Rokycan a po nové stezce zpět do Klabavy. Tady na sportovce čeká horká polévka a důkladný pitný režim. Pořadatelé uvítají cyklisty všech věkových skupin!

SEBEČICE - Rok 2023 zahájí na severu pohybem. Sraz je ve 14 hodin v Biskoupkách, ve 14.15 se u hasičárny připojí patrioti Sebečic a cílem je vyhlídka na Bašovce s občerstvením.